גור מינצר
באנר הירו

גור מינצר

מחזירים את שינוי ל"מרצ" –                                 שמאל מדיני – ימין כלכלי – שמאל חברתי

מרצ זקוקה לפלג "שינוי", מהימים של אמנון רובינשטיין, הפלג הזה נעלם ממרצ בשנים האחרונות. הפלג הזה מאמין בשלום, בדמוקרטיה איתנה, אבל גם בכלכלה ליברלית. לצערנו משאבד הייצוג  – בוחריו נדדו למפלגות מרכז (לפיד, גנץ) – אבל ניתן להשיבם לבית האמיתי והיחיד של הדמוקרטיה הישראלית והחיתרה לפתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני.

כדי להרחיב את מרצ עלינו להיפתח לקהלים הרחבים, התומכים הקלאסיים שלנו, מקרב השכבות המצליחות והמובילות של החברה, ההשכלה והכלכלה הישראלית.

כרגע היצוג אובר-סולציאליסטי (לפעמים אפילו חצי-קומוניסטי) של מרצ העכשווית מרחיקם למפלגות אחרות. (שולמית אלוני לא הגדירה עצמה כסוציאליסטית).

כש"שינוי" ותפיסת עולמה היו חלק ממרצ –  מרצ קיבלה 12 מנדטים !!

הגיוון הפוליטי-כלכלי שמועמדותי מציע למרצ,

מרצ זקוקה נואשות לאנשים ראויים הבאים מעולם העשייה האמיתי ויכולים להביא מניסיונם לעולם הציבורי.  אני מגיע מהמגזר הפרטי, היזמי והיצרני ומביא עימי ניסיון רב שנים בניהול מערכות בריאות. אמנם אינני חלק מהגוורדיה והעסקונה הוותיקה של מרצ – אבל זה יתרוני.

המחנה הכלכלי ליברלי במרצ זקוק לשיקום דחוף

ההסכמה הרחבה של מרצ  היא כי עלינו לפתור בראש ובראשונה את הסכסוך הישראלי פלסטיני, להציב גבול ברור לישראל, ולבסס דמוקרטיה שבה כל הנשלטים גם בוחרים, אך היא חייבת לכלול גם קהלים התומכים בכלכלה ליברלית, בהרחבה ועידוד הזדמנויות כלכליות ושכלול המשק, ושיפור השירות לאזרח לצד מדיניות חברתית  החומלת את החלש, המיעוט, הזר והפליט.

המאבק העיקרי שלנו הוא אמנם מול הימין – ואנו נדרשים לבנות מרצ חזקה ולפתוח  פתיחה אמיתית, רחבה ונטולת מכשולים להתמודדות רחבה של טובי מועמדי המחנה.

אם מהפך באוויר – מרץ חזקה תוכל להיות שותפה לקואליציה עתידית – ושם כבר נידרש לאנשי עשיה ולא רק דיבורים אופוזיציונים

אני גורי מינצר

הצגתי מועמדתי לכנסת מטעם מרצ, כבר לפני כחצי שנה, ואני רתום למסע לחיזוקה של מרצ בבחירות הקרובות, ניצחון למחנה השמאל ושינוי מהותי במדינה.

אני פעיל ותיק ועיקש במאבקנו להתנערות מהכיבוש המשחית ולהגנת הדמוקרטיה הישראלית מפני הקמים עליה להרסה  בניצוח שלטון הימין המתמשך.

בימים אלו אני מסיים את תפקידי כיו"ר וכבעלים של חברתLaser  CARE, לאורך הקריירה העסקית שלי, הקמתי, השקעתי ויזמתי חברות ועסקי טכנלוגיות-רפואה, בישראל ובאירופה, בהצלחה רבה.  שירותים שיסדתי ניתנים למאות אלפי מטופלים בשנה, ומוצרים שהייתי שותף ליזומם נמכרים ומושתלים באלפי חולים, יצרתי אלפי מקומות עבודה בישראל והקמתי עסקים מקבילים מוצלחים באירופה.

במו ידי אני אחראי לבניית עסקים המעסיקים כיום 3,000 עובדים בישראל בלבד (קר, נטלי וחברות טכ-רפואה אחרות)

פרישתי מחברת care נכפתה עלי בעקבות מתקפה בלתי פוסקת  של גורמי ימין הקוראים להחרים אותי ואת חברתי בשל תמיכתי הגלויה בזכות הפלסטינים לחירות, ובמיוחד עהאד תמימי. אבל לארק, פרישתי נבעה גם בגלל תשוקה רבת השנים, לעבור לעולם הפוליטי,  להשקיע את האנרגיות הרבות שלי במאמצנו להחזיר את החברה והפוליטיקה הישראלית למסלולה השפוי.

החלטתי לעזוב את  עולם העסקים אחרי 32 שנה,  ובחרתי לצאת למסע לשינוי עולם באמצעות פוליטיקה והתמודדות לתפקיד ח"כ במרצ.

אני זקוק לתמיכתכם במועמדותי – כדי לשבור את המחסום שהציב בפני מנגנון מרצ !!

לתמיכה צרו עימי קשר

עקבו אחרי בפייסבוק: https://www.facebook.com/gurimintzer/

טלפון נייד: 052-3210501

מייל: gur@care.co.il

אתר : http://www.gurimintzer.co.il

תודה מראש,

גורי מינצר,

המרצ לשנות