קטי פיאסצקי
באנר הירו

קטי פיאסצקי

מי?

אני קטי. אני בת 35. גרה בבת ים. כן כן, אשכרה שמאלנית מבת ים.

יש לי שתי בנות שגם בשבילן אני נלחמת שיהיה כאן טוב יותר. אני חברת מועצת עיריית בת ים מטעם מרצ בחמש השנים האחרונות. בקדנציה הראשונה שלי הייתי אופוזיציה לוחמנית ובועטת בשחיתות. בקדנציה הזאת כבר מוניתי לתפקיד יו״ר מועצת העיר ואני עתידה להתמנות מתוקף ההסכם הקואליציוני לתפקיד סגנית ומ״מ ראש העירייה. אני מחזיקת תיק הצעירים ותיק הגנת הסביבה וזכויות בעלי החיים. אני הקול הבודד במאבקים החשובים בעיר- אני מובילה את המלחמה בעבריינות מין ופועלת לקידום מעמד האישה. אני חברת המועצה היחידה שעומדת לצד קהילת הלהט״ב בעיר ולצד זרמים ביהדות שאינם אורתודוכסים. כשהגשתי הצעה לסדר שתסדיר תח״צ בשבת בעיר הייתי היחידה שהצביעה בעד. ככה זה בבת ים.

אני עובדת בחברת הייטק. עבדתי לפני כן שנים ארוכות כמפיקה בטלוויזיה, ברדיו ובתיאטרון. אני ספורטאית לשעבר. אני מטופלת בקנאביס רפואי. אני קטי.

למה?

אני צריכה להיות בכנסת הבאה כי בתכלס אני בדיוק ההפך ממה שחושבים על מפלגת מרצ. בעבודה קשה ועם הרבה סבלנות הצלחתי להכפיל את כמות הקולות למרצ בבחירות המקומיות בעיר ממערכת הבחירות הקודמת. זה אולי לא נחשב להישג בערים אחרות אבל בבת ים זה הישג מדהים. בת ים היא עיר ימנית שלשווק בה את המותג מרצ זה בערך כמו לשווק את תורת האבולוציה בישיבת פוזניץ'. אבל הצלחתי להפוך את מרצ לרלוונטית בעיר ולהפוך לחברת המועצה הפעילה והנמרצת ביותר עם אלפי קולות מאחורי.

הרבה פעמים שאלו אותי למה אני מתעקשת לרוץ עם השם מרצ, הרי בלי זה הייתי מצליחה לגרוף הרבה יותר קולות. התשובה שלי לא השתנתה – אני רוצה לקרב אנשים, אני רוצה לשבור את החומות ולהלחם בדה-לגיטימציה שעושים למפלגה. רוב האנשים סביבנו מאמינים בערכים שלנו. הם מאמינים בשוויון ובצדק. הם מאמינים בניקיון כפיים. אנחנו צריכים רק לשנות את השיח. אני כבר הצלחתי לעשות את זה. אני רוצה לעשות את זה גם בכנסת וגם בבחירות 2019.

מה?

אני אפעל לסוף הכיבוש ולעצירת ההדתה המשתוללת. אני אלחם על חלוקת תקציבים שוויונית יותר. אני אקדם חקיקה שתגן על זכויות של הקבוצות המוחלשות בחברה. אני אהיה הקול של אלו שכבר אין להם כח לצעוק, אבל מעל הכל אני אהיה שם כדי לעמוד מול אלו שנלחמים נגדנו. אני יודעת לעשות את זה טוב. תשאלו את שלומי לחיאני.

פרטי קשר:

טלפון: 0544543119

מייל: kati.piasecki@gmail.com

קישורים לעמודי הפייסבוק:

https://www.facebook.com/%D7%A7%D7%98%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%A1%D7%A6%D7%A7%D7%99-Kati-PIasecki-2556568741024566/?modal=admin_todo_tour
https://www.facebook.com/bat.yam.mrz/